İthal ETACOLOR fotoğraf mürekkepleri, size orjinal kalitesinde baskı yapma imkanı verir.
Mürekkepte kaliteyi belirleyen başlıca özellikler ; Kullanılmadığında yazıcı kafasında kuruma yapmaması, orjinal tonda, parlak ve canlı renkler vermesi,
kağıtta dağılma yapmaması, çabuk kuruması ve sudan etkilenmemesidir. Düşük fiyatlı ve düşük kaliteli mürekkepler, kısa zamanda yazıcınızın kafasını tıkayarak, telafisi mümkün olmayan hasarlara yol açacaktır.
Yüksek kaliteli döküman ve fotoğraf baskıları için özel üretilmiş ETACOLOR mürekkepleri, DECLITE fotoğraf kağıtlarıyla birlikte kullanıldığında, orjinaliyle aynı baskılar alabilir, yazıcınıza hasar vermeden yıllarca kullanabilirsiniz.
Orjinal kartuştan 20 kat ucuzdur ve aynı kalitede baskı verir.
Kısaca söylemek gerekirse, bir kere alınan ve yüzlerce kez doldurulabilen kartuştur.
Yazıcınızın kartuşu, yazıcının kendisinden pahalıysa, dolum yaptırmak için kapı kapı dolaşmak ve hüsrana uğramak istemiyorsanız;
DOLAN KARTUŞ sisteminde, sadece bir kereliğine yazıcınız için uygun şekilde üretilmiş kartuşu satın almanız yeterli oluyor. Kartuşunuz bittikçe, yapmanız gereken, biten kartuşunuzun üzerindeki tıpayı yerinden çıkarıp, kolayca doldurup yerine takmak. Kartuşlar üzerinde yer alan özel çipler,her  mürekkep doldurulmasında kendini sıfırlıyor ve yazıcıya yeni kartuş takıldığını bildiriyor. Uzun ömürlü olan DOLAN KARTUŞ yazıcınız çalıştığı sürece size sorunsuz bir şekilde hizmet veriyor.
Türkiye'ye ETAYTON Dış Ticaret  tarafından getirilen DOLAN KARTUŞ'lar, ETACOLOR fotoğraf mürekkepleri  ve  DECLITE fotoğraf kağıtlarıyla birlikte kullanıldığında, düşük maliyetli fotoğraflar için  alternatif bir çözüm olma yolunda hızla ilerliyor.

Muadil kartuşlardaki gibi uyumsuzluk ve kartuş tanımama problemi yoktur.
Biten kartuşlar çıkarılıp takıldığında, çipler resetlendiği için resetleyici gerektirmez.
Orjinal kartuşlar saklandığı sürece, yazıcınız garanti kapsamından çıkmaz.
Yüksek kalitede fotoğraf baskısına uygundur.
ETACOLOR mürekkepler ile birlikte kullanıldığında, bir yıl garantilidir.
Kartuş dolumu ve zorluklarıyla ilgili şimdiye kadar söylenenleri unutun.
Bunların çoğu yazıcı üreticilerinin kendi kartuşlarını satmak için uydurdukları şeylerdir.
Artık kartuş doldurmak çocuk oyuncağı. DOLAN KARTUŞ setleri ile kendi kartuşunuzu kendiniz doldurabilirsiniz. Bu şekilde firmalara doldurma ücreti ödemeyeceğiniz gibi, zaman kaybetmeden işlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
DOLAN KARTUŞ'u 3 adımda kolayca doldurabilirsiniz. Tahmini işlem süresi : 1 dakikadan az.

DOLAN KARTUŞ, ETACOLOR ve DECLiTE, ETAYTON Dış Ticaret'in tescilli markalarıdır. Bu sitedeki metinler, grafikler ve fotoğraflar yazılı izinsiz kullanılamaz.
DOLAN KARTUŞ NEDİR ?
ARTILARI NELERDİR ?
FOTOĞRAF KALİTESİNDE BASKILAR YAPABİLİR MİYİM ?
KULLANIMI KOLAY MI ?
NASIL DOLDURULUR ?